SDR10EZPJ331
Rohm Semiconductor
Producto No:
SDR10EZPJ331
Fabricante:
Rohm Semiconductor
Paquete:
0805
Descripción:
HIGH ANTI-SURGE THICK FILM CHIP
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 Ohms
Series SDR
Power (Watts) 0.5W, 1/2W