SDSC20B2W
ChromeLED
Producto No:
SDSC20B2W
Fabricante:
ChromeLED
Descripción:
DISPLAY 7SEG 0.20" SGL BLU 10SMD
En stock : 20
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Color Blue
Current - Test 20mA
Size / Dimension 0.315" H x 0.283" W x 0.118" D (8.00mm x 7.20mm x 3.00mm)
Millicandela Rating 20mcd
Product Status Active
Series -
Power Dissipation (Max) 120mW
Common Pin Common Cathode
Package / Case 10-SMD, No Lead
Number of Characters 1
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.20" (5.08mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.2V