SE15HOSTTS
NMB Technologies Corporation
Producto No:
SE15HOSTTS
Descripción:
VIBRATION ERM MTR 5350 RPM 12V
Guía del usuario
Torque - Rated (oz-in / mNm) -
Operating Temperature -
Diameter - Shaft 0.079" (2.00mm)
Termination Style Solder Tab
Approval Agency -
Encoder Type -
Voltage - Rated 12VDC
Size / Dimension Square - 0.591" x 0.591" (15.00mm x 15.00mm)
Product Status Active
Mounting Hole Spacing 0.512" (13.00mm)
Weight 0.049 lb (22.23 g)
Length - Shaft and Bearing 0.484" (12.30mm)