SE75P-CR0
Panduit Corp
Producto No:
SE75P-CR0
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
EXPAND SLEEVING 3/4" X 100' BLK
En stock : 13
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Color Black
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Liquid Protection -
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Type Attributes Expandable
Series Pan-Wrap™ SE
Type Sleeve
Length 100' (30.48m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.750" (19.05mm)
Environment Protection UV Resistant
Mfr Panduit Corp
Diameter - Outside, Non-Expanded -
Abrasion Protection Abrasion Resistant
Diameter - Inside, Expanded 1.250" (31.75mm)
Wall Thickness 0.025" (0.64mm)