SFP120C100
Macromatic Industrial Controls
Producto No:
SFP120C100
Descripción:
PUMP SEAL FAILURE RELAY
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -28°C ~ 65°C
Trip Status -
Output Type Relay
Delay Time Fixed, 1 Sec
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Series SFP
Type Seal Leakage
Trip Range 4.7 ~ 100kOhm
Voltage - Supply 120VAC
Mfr Macromatic Industrial Controls
Package Box
Contact Rating @ Voltage 5A @ 240VAC/28VDC