SFS10482R5C
Cosel USA, Inc.
Producto No:
SFS10482R5C
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
DC DC CONVERTER 2.5V 7.5W
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 76V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 2.5V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.52" L x 1.07" W x 0.20" H (38.7mm x 27.2mm x 5.0mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 3A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series SFS (10W)
Power (Watts) 7.5 W
Type Isolated Module
Package / Case 20-DIP Module, 17 Leads
Efficiency 86%