SG125250D-48
Leader Tech Inc.
Producto No:
SG125250D-48
Fabricante:
Leader Tech Inc.
Descripción:
.125"H X .250"W X 48"L--D SHAPED
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape D-Shape
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series -
Type Fabric Over Foam
Length 4.00' (1.22m)
Shelf Life Start -
Mfr Leader Tech Inc.
Plating -
Height 0.125" (3.18mm)
Shelf Life -
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.250" (6.35mm)