SG187250D-24
Leader Tech Inc.
Producto No:
SG187250D-24
Fabricante:
Leader Tech Inc.
Descripción:
.187"H X .250" W X 24"L--D SHAPE
En stock : 80
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape D-Shape
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series -
Type Fabric Over Foam
Length 24.000" (609.60mm)
Shelf Life Start -
Mfr Leader Tech Inc.
Plating -
Height 0.187" (4.75mm)
Shelf Life -
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.250" (6.35mm)