SG732HTTE224K
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
SG732HTTE224K
Paquete:
2010
Descripción:
RES 220K OHM 10% 3/4W 2010
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 220 kOhms
Series SG73
Power (Watts) 0.75W, 3/4W