SG733ATTE823M
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
SG733ATTE823M
Descripción:
RES 82K OHM 20% 1W 2512
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±20%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 82 kOhms
Series SG73
Power (Watts) 1W