SG73P2ERTTD4423D
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
SG73P2ERTTD4423D
Descripción:
RES 442K OHM 0.5% 3/4W 1210
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 442 kOhms
Series SG73P-RT
Power (Watts) 0.75W, 3/4W