SG73S2BTTD3483D
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
SG73S2BTTD3483D
Descripción:
RES 348K OHM 0.5% 1/3W 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 348 kOhms
Series SG73S
Power (Watts) 0.333W, 1/3W