SGT9854300
Celduc Inc.
Producto No:
SGT9854300
Fabricante:
Celduc Inc.
Descripción:
SSR RELAY 3PST-NO 50A 24-660V
En stock : 10
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Current 50 A
Termination Style -
Output Type AC, Zero Cross
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 660 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series cel3pac®
Package / Case Module
On-State Resistance (Max) 7.5 mOhms
Mfr Celduc Inc.
Package Box
Voltage - Input 4 ~ 30VDC