Hogar / Capacitor Kits / SHBS1R2-100KITH2ROHS
minImg
SHBS1R2-100KITH2ROHS
EXXELIA Temex
Producto No:
SHBS1R2-100KITH2ROHS
Fabricante:
EXXELIA Temex
Descripción:
CAP KIT CERAMIC 1.2PF-10PF 120PC
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Series SH
Applications RF, Microwave, High Frequency
Capacitance Range 1.2pF ~ 10pF
Kit Type Ceramic
Packages Included 1111 (2828 Metric)
Mfr EXXELIA Temex
Tolerance ±0.1pF, ±0.25pF, ±5%
Quantity 120 Pieces (12 Values - 10 Each)
Features High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Voltage - Rated 500V