SHD8C4.5L01
YAGEO
Producto No:
SHD8C4.5L01
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
SOD-882
Descripción:
TVS ESD, SOD-882, 4.5V, 20V, REE
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 40A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 80pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 4.6V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse -
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-882
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 20V (Typ)
Package / Case SOD-882
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 4.5V (Max)