SI-B8V101560US
Samsung Semiconductor, Inc.
Producto No:
SI-B8V101560US
Descripción:
LED ENG LT-Q562A LNR STRP 3000K
En stock : 18
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Linear Light Strip
Viewing Angle -
Color White, Warm
Current - Test 450mA
Current - Max -
CRI (Color Rendering Index) 80
Size / Dimension 560.00mm L x 18.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 187 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 1840lm (Typ)
Series LT-Q562A
Temperature - Test 40°C
Type LED Engine
Mfr Samsung Semiconductor, Inc.
Height 5.80mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 21.9V