SI3404B12V3KIT
Skyworks Solutions Inc.
Producto No:
SI3404B12V3KIT
Descripción:
SI3404 12V, 15W CLASS 3 EVALUATI
En stock : 2
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Main Purpose Special Purpose DC/DC, Power Over Ethernet
Current - Output 1.25A
Product Status Active
Power - Output 15 W
Series -
Regulator Topology Buck
Frequency - Switching 220kHz
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 12V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Non-Isolated
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Utilized IC / Part Si3404
Package Box
Voltage - Input 37V ~ 57V