SI5348A-E13472-GMR
Skyworks Solutions Inc.
Producto No:
SI5348A-E13472-GMR
Paquete:
64-QFN (9x9)
Descripción:
IC CLOCK SYNCHRONIZER 64QFN
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Ratio - Input:Output 5:7
Differential - Input:Output Yes/Yes
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 64-QFN (9x9)
PLL Yes
Series DSPLL®
Input Clock, Crystal, LVCMOS
Type Clock Synchronizer
Package / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
Output CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 718.5MHz