Hogar / Oscillators / SIT2018AE-S2-33E-25.000000
minImg
SIT2018AE-S2-33E-25.000000
SiTime
Producto No:
SIT2018AE-S2-33E-25.000000
Fabricante:
SiTime
Descripción:
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 4.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SiT2018
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case SC-74A, SOT-753
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 25 MHz