Hogar / TVS Diodes / SJD12A6.5L01
minImg
SJD12A6.5L01
YAGEO
Producto No:
SJD12A6.5L01
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
SOD-123S
Descripción:
TVS ESD, SOD-123S, 6.5V, 11.2V,
En stock : 2998
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 17.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 7.22V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123S
Series SJD12A(C)XXXL01
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 11.2V
Package / Case DO-219AA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 6.5V