SKL10240
Celduc Inc.
Producto No:
SKL10240
Fabricante:
Celduc Inc.
Paquete:
4-SIP
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-600V
Guía del usuario
Load Current 25 A
Termination Style -
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 600 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 4-SIP
Series -
Package / Case 4-SIP
Mfr Celduc Inc.
Package Box
Voltage - Input 12VDC