SLB08115L1401PM
Nichicon
Producto No:
SLB08115L1401PM
Fabricante:
Nichicon
Descripción:
BATT LITHIUM-ION 2.4V 14MAH
En stock : 450
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Standard Charge Current -
Termination Style PC Pin (Vertical Mount)
Discharge Rate 280mA
Battery Cell Size -
Voltage - Rated 2.4 V
Size / Dimension 0.31" Dia x 0.45" H (8.0mm x 11.5mm)