SLD33U-017
Littelfuse Inc.
Producto No:
SLD33U-017
Descripción:
TVS DIODE 33VWM 53.3VC P600
En stock : 790
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 95.7A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 36.7V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Package / Case P600, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 33V