SLLCE14-490-S
Banner Engineering Corporation
Producto No:
SLLCE14-490-S
Descripción:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 55°C
Operating Range 0.1m ~ 12.0m
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protective Height 490mm
Detection Capability 14mm
Product Status Active
Weight -
Series SLL
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC