SLM50B6QPMA
Banner Engineering Corporation
Producto No:
SLM50B6QPMA
Descripción:
SEN SLOT 50MM 1 NPN 1 PNP
En stock : 2
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Ingress Protection NEMA 6P, IP67
Response Time 500µs
Sensing Distance 1.969" (50mm)
Output Configuration NPN/PNP - Dark-ON/Light-ON
Sensing Method -
Light Source LED
Product Status Active
Connection Method Connector
Series SLM
Voltage - Supply 10V ~ 30V