SLPP25-550P88
Banner Engineering Corporation
Producto No:
SLPP25-550P88
Descripción:
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Operating Range 0.1m ~ 7.0m
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protective Height 550mm
Detection Capability 25mm
Product Status Active
Weight -
Series SLPP
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC