SM-3TA104
Nidec Components Corporation
Producto No:
SM-3TA104
Descripción:
TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD
Guía del usuario
Termination Style J Lead
Tolerance ±20%
Number of Turns 11
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Square - 0.154" x 0.154" Face (3.90mm x 3.90mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 100 kOhms
Series SM3
Power (Watts) 0.125W, 1/8W