Hogar / TVS Diodes / SM15T12CA-E3/57T
minImg
SM15T12CA-E3/57T
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Producto No:
SM15T12CA-E3/57T
Descripción:
TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC DO214AB
En stock : 303
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 90A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 11.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 16.7V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 10.2V