Hogar / TVS Diodes / SM15T18CA-E3/57T
minImg
SM15T18CA-E3/57T
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Producto No:
SM15T18CA-E3/57T
Descripción:
TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC DO214AB
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 59.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 17.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 25.2V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15.3V