Hogar / TVS Diodes / SM15T7V5A-E3/9AT
minImg
SM15T7V5A-E3/9AT
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Producto No:
SM15T7V5A-E3/9AT
Descripción:
TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO214AB
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 132A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 7.13V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 11.3V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 6.4V