SM3-19.44M
Connor Winfield
Producto No:
SM3-19.44M
Fabricante:
Connor Winfield
Descripción:
IC CLK TIME MODULE ETHERNET
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Main Purpose Ethernet, ADM, DSLAM, SONET/SDH, Stratum, TDM
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Ratio - Input:Output 4:3
Differential - Input:Output No/No
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
PLL Yes
Series SM3
Input LVCMOS
Package / Case 32-DIP Module
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Output LVCMOS
Mfr Connor Winfield
Number of Circuits 1
Package Tube
Frequency - Max 19.44MHz