SM4124FT768R
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
SM4124FT768R
Descripción:
RES 768 OHM 1% 2W 4124
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.410" L x 0.240" W (10.41mm x 6.10mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 4124
Resistance 768 Ohms
Series SM
Power (Watts) 2W