SM4124JTR300
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
SM4124JTR300
Descripción:
RES 0.3 OHM 5% 2W 4124
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.410" L x 0.240" W (10.41mm x 6.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 4124
Resistance 300 mOhms
Series SM
Power (Watts) 2W