SM4F51CA-MS
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Producto No:
SM4F51CA-MS
Paquete:
SOD-123S
Descripción:
TVS SMD 51V 400W Bi-directional
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 4.8A
Voltage - Breakdown (Min) 56.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123S
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Package / Case DO-219AB, SOD-123FL
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 51V