SM4NT64A
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Producto No:
SM4NT64A
Paquete:
SOD-123NT
Descripción:
TVS SMD 64V 400W Uni-directiona
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3.89A
Voltage - Breakdown (Min) 71.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123NT
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Package / Case SOD-123NT
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64V