SM6227FT1K65
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
SM6227FT1K65
Paquete:
6227
Descripción:
RES 1.65K OHM 1% 3W 6227
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.265" (6.73mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.625" L x 0.275" W (15.88mm x 6.99mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 6227
Resistance 1.65 kOhms
Series SM
Power (Watts) 3W