SMA4S30AH
Taiwan Semiconductor Corporation
Producto No:
SMA4S30AH
Paquete:
SOD-128
Descripción:
TVS DIODE 30VWM 48.7VC SOD128
En stock : 6946
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 8.2A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 33.5V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-128
Series Automotive, AEC-Q101
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.7V
Package / Case SOD-128
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 30V