SMA6SF11A
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Producto No:
SMA6SF11A
Paquete:
DO-221AC (SMA-FL)
Descripción:
TVS SMD 11V 600W Uni-directiona
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 32.9A
Voltage - Breakdown (Min) 12.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-221AC (SMA-FL)
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 11V