SMA6SF13CA
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Producto No:
SMA6SF13CA
Paquete:
DO-221AC (SMA-FL)
Descripción:
TVS SMD 13V 600W Bi-directional
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 27.9A
Voltage - Breakdown (Min) 14.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-221AC (SMA-FL)
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 13V