SMAHS75A
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Producto No:
SMAHS75A
Paquete:
DO-221AC (SlimSMA)
Descripción:
TVS SMD 75V 400W Uni-directiona
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3.3A
Voltage - Breakdown (Min) 83.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-221AC (SlimSMA)
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Package / Case DO-221AC, SlimSMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 75V