Hogar / TVS Diodes / SMAJ64CA/TR13
minImg
SMAJ64CA/TR13
YAGEO
Producto No:
SMAJ64CA/TR13
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
DO-214AC (SMA)
Descripción:
SMAJ, DO-214AC, 64V, 103V, REEL
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 71.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series SMAJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64V