SMAJE16AH
Eaton - Electronics Division
Producto No:
SMAJE16AH
Descripción:
TVS DIODE 16VWM 26VC UNI
En stock : 5000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 15.4A
Applications Automotive, Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 17.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 16V