SMAJE36CAH
Eaton - Electronics Division
Producto No:
SMAJE36CAH
Descripción:
TVS DIODE 36VWM 58.1VC BI
En stock : 4988
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 5000
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 6.9A
Applications Automotive, Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 40V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 36V