SMAK5NT70CA
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Producto No:
SMAK5NT70CA
Paquete:
SMA-NT
Descripción:
TVS SMD 70V 1500W Bi-directiona
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 13.2A
Voltage - Breakdown (Min) 77.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMA-NT
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Package / Case SMA-NT
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 70V