SMAKNT78CA
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Producto No:
SMAKNT78CA
Paquete:
SMA-NT
Descripción:
TVS SMD 78V 1000W Bi-directiona
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 7.9A
Voltage - Breakdown (Min) 86.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMA-NT
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Package / Case SMA-NT
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 78V