Hogar / TVS Diodes / SMBJ12CA/TR13
minImg
SMBJ12CA/TR13
YAGEO
Producto No:
SMBJ12CA/TR13
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
DO-214AA (SMB)
Descripción:
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
En stock : 4069
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 30.2A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 13.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Series SMBJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V