SMCJE210A
Eaton - Electronics Division
Producto No:
SMCJE210A
Paquete:
SMC
Descripción:
TVS DIODE 210VWM 337VC SMC
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 4.5A
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 233V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMC
Series SMCJE
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 337V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 210V