SMCJE350CA
Eaton - Electronics Division
Producto No:
SMCJE350CA
Paquete:
SMC
Descripción:
TVS DIODE 350VWM 567VC SMC
En stock : 5980
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.7A
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 391V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMC
Series SMCJE
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 567V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 350V