SMF31K8JT
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
SMF31K8JT
Paquete:
SMD
Descripción:
RES SMD 1.8K OHM 5% 3W 4122
En stock : 1047
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.209" (5.30mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 1.8 kOhms
Series SMF, CGS
Power (Watts) 3W