SMF45AT1G
onsemi
Producto No:
SMF45AT1G
Fabricante:
onsemi
Paquete:
SOD-123FL
Descripción:
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SOD123FL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.8A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 50V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOD-123FL
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 45V